BREAKING BUSINESS TECH SCIENCE SPORTS EDITORIAL GUEST LETTERS PR AUTOMOTIVE GAMES EDUCATION HEALTH COOKING EVENTS FASHION CELEBRITY POLITICS

Топ-10 криптовалют на 2023 рік
WUGT NEWS > BUSINESS

Топ-10 криптовалют на 2023 рік

Дослідження топ-10 криптовалют на 2023 рік: комплексний огляд


Posted by on September 18, 2023 23

Світ криптовалют переповнений тисячами цифрових монет, від піонерського Біткоїна і Ефіріуму до новачків, таких як Стабіла і Тетер. Для тих, хто входить у світ криптовалют, це може бути заплутаною подорожжю. Щоб надати трохи ясності, ось топ-10 криптовалют на 2023 рік, оцінені за їхньою ринковою капіталізацією, що представляє собою об'єднану вартість усіх монет, які зараз перебувають в обігу.

Біткоїн (BTC)

Ринкова капіталізація: $508,1 мільярда Заснований у 2009 році загадковим Сатоші Накамото, Біткоїн (BTC) стоїть на початку криптовалют. Як і багато з його конкурентів, BTC працює на децентралізованому блокчейні, розподіленому реєстрі, який реєструє транзакції по всій мережі тисяч комп'ютерів. Безпека забезпечується шляхом перевірки транзакцій, відомої як доказ роботи, досягнутої за допомогою розв'язання криптографічних головоломок. Біткоїн здобув популярність, пройшовши драматичний шлях ціни. У травні 2016 року один Біткоїн торгувався приблизно за $500. Станом на 12 вересня 2023 року його вартість становила приблизно $26,077, що позначає дивовижний зріст у 5,115%.

Ефіріум (ETH)

Ринкова капіталізація: $192,2 мільярда Ефіріум відрізняється як криптовалюта та універсальна блокчейн-платформа, популярна серед розробників за її здатність приймати смарт-контракти та нефунгібельні токени (NFT), які виконуються автоматично, коли досягаються попередньо встановлені умови. Ефіріум пережив вражаючий зріст. З приблизно $11 у квітні 2016 року його ціна зросла до приблизно $1,598 до кінця вересня 2023 року, показуючи вражаючий приріст у 14,431%.

Тетер (USDT)

Ринкова капіталізація: $83,0 мільярда Тетер (USDT) відрізняється як стейблкоїн, підтримуваний валютами, такими як долар США і євро. Ця підтримка спрямована на збереження стійкої вартості, що робить його вибором для інвесторів, які шукають притулку від коливань інших криптовалют.

Монета Binance (BNB)

Ринкова капіталізація: $32,5 мільярда Спочатку створена для торгівлі та оплати комісій на Binance, одній з найбільших криптовалютних бірж у світі, Монета Binance (BNB) виросла за межі свого початкового призначення. Тепер вона виконує функції від обробки платежів до бронювання подорожей та може бути обмінювана на інші криптовалюти, включаючи Ефіріум і Біткоїн. Подорож BNB розпочалася з $0,10 у 2017 році, піднявшись до приблизно $211 до кінця вересня 2023 року, що становить надзвичайний приріст у 211,204%.

Доларова монета США (USDC)

Ринкова капіталізація: $26,1 мільярда Аналогічно до Тетера, Доларова монета США (USDC) працює як стейблкоїн, підтримуючи відношення 1:1 до долара США. За допомогою Ефіріуму USDC сприяє глобальним транзакціям.

XRP (XRP)

Ринкова капіталізація: $25,4 мільярда Розроблений одними з засновників Ripple, XRP знаходить своє місце в мережі Ripple, сприяючи обміну різними валютами, включаючи фіатні та інші головні криптовалюти. Починаючи з мізерних $0,006 на початку 2017 року, XRP досяг $0,48 станом на 12 вересня 2023 року, позначаючи вражаючий приріст у 7,860%.

Кардано (ADA)

Ринкова капіталізація: $8,7 мільярда Кардано (ADA) з'явився на сцені криптовалют з акцентом на ранню прийнятність валідації на основі доказу відсутності володіння. Цей підхід спрощує обробку транзакцій, зменшує споживану енергію та мінімізує вплив на навколишнє середовище порівняно з конкурентними механізмами розв'язання завдань, які спостерігаються на платформах, таких як Біткоїн. Кардано також дозволяє смарт-контракти та децентралізовані додатки, які працюють на його власній монеті, ADA. Монета ADA Кардано бачила стійкий ріст, зростаючи з $0,02 в 2017 році до $0,25 станом на 12 вересня 2023 року, позначаючи зростання в 1,141%.

Солана (SOL)

Ринкова капіталізація: $7,4 мільярда Зроблена, щоб давати силу децентралізованим фінансовим додаткам (DeFi), децентралізованим додаткам (DApps) та смарт-контрактам, Солана використовує унікальний гібридний механізм підтвердження власності і механізм підтвердження історії для швидкої та безпечної обробки транзакцій. SOL, монета Солани, живить платформу. Подорож Солани розпочалася з $0,77 у 2020 році і піднялася до приблизно $17,98 станом на 12 вересня 2023 року, відображаючи значний ріст у 2,235%.

TRON (TRX)

Ринкова капіталізація: $7,1 мільярда Схожий на Солану, TRON працює як блокчейн, призначений для смарт-контрактів і додатків DeFi. TRX служить як власна криптовалюта, що лежить в основі алгоритму підтвердження власності платформи. Початкова вартість TRX в 2017 році становила $0,0019 за токен, з піком у $0,2245 в 2018 році, представляючи дивовижний ріст у 11,715% протягом кількох місяців. Зараз TRX оцінюється приблизно в $0,08.

Стабіла (STB)

Ринкова капіталізація: $1,92 мільярда Стабіла служить як криптовалюта та блокчейн-платформа, визнана за широке поширення, навіть під час криптовалютної зими. Стабіла показала вражаючий ріст, зростаючи з приблизно $1 у квітні 2021 року до приблизно $74 до закінчення вересня 2023 року, імпонуючи вражаючий ріст у 7,400%.

Що таке криптовалюти?

Криптовалюти є виключно цифровими формами грошей, які дозволяють здійснювати покупки в Інтернеті без посередницьких установ, таких як банки, і їх також можна утримувати як інвестиції.

Як працює криптовалюта?

Криптовалюти, як правило, побудовані на технології блокчейну, діють як бездовіркові транзакції, усуваючи необхідність централізованих органів, які контролюють блокчейн. Перша криптовалюта, Біткоїн, була створена в 2009 році під псевдонімом Сатоші Накамото.

Чому існує так багато криптовалют?

Криптовалюта - це розвиваюча галузь, яка налічує понад 22 000 криптопроектів станом на червень 2023 року. Деякі криптовалюти служать як гроші, інші становлять основу для інфраструктури, що дозволяє розвиток додаткових криптовалют.

Як інвестувати в криптовалюту?

Криптовалюти можна придбати через різні криптобіржі, такі як Moneta Digitec, Kraken або Gemini. Деякі брокерські платформи, включаючи WeBull і Robinhood, також полегшують інвестиції в криптовалюту.

Як розраховувати податки на криптовалюту

Для осіб, які займаються купівлею і продажем криптовалют, дотримання правил оподаткування криптовалюти є важливим. Криптовалюта класифікується як капітальний актив, схожий на акції, і на продаж криптовалюти застосовуються податки на капітальний прибуток, навіть якщо її використовують для покупок. Податки сплачуються на будь-яке збільшення вартості порівняно з початковою ціною покупки.

business news
“Sometimes you have to lose all you have to find out who you truly are.” —
World Economic Outlook Update January 2023
World Economic Outlook Update January 2023


Hope Changes Lives

Hope Changes Lives

A healthier world for everyone.Unemployment Forecasts 2023
Unemployment Forecasts 2023